• Buszan Augustyniak Suchecka

    Adwokat Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Są prawnicy którzy przekazują porady, czy informacje w sposób niezrozumiały, który nie daje możliwości wykorzystania ich potem w praktyce. Są tacy, którzy używają niezrozumiałych pojęć i nielogicznych konstrukcji. Są też tacy, który niedostatecznie angażują się w rozwiązywanie spraw swoich Klientów.

Naszym zdaniem rola prawnika na przełomie ostatnich lat zmieniła się diametralnie - nie ma on już monopolu na wiedzę. Dobry prawnik jest partnerem dla Klienta, kimś kto rozumie i czuje jego biznes oraz w sposób zrozumiały i przejrzysty opisuje zagadnienia prawne.

Wiemy jak znajdować najlepsze rozwiązania i jak w maksymalnie czytelny, jasny i przystępny sposób przekazywać je naszym Klientom. Jesteśmy profesjonalistami. Angażujemy się w sprawy naszych Klientów.

Zespół

Izabela Turczyńska-Buszan<br /><font size="3" color="#999"><i>Radca Prawny</i></font>
Izabela Turczyńska-Buszan
Radca Prawny
Anna Augustyniak<br /><font size="3" color="#999"><i>Adwokat</i></font>
Anna Augustyniak
Adwokat
Małgorzata Suchecka<br /><font size="3" color="#999"><i>Radca Prawny</i></font>
Małgorzata Suchecka
Radca Prawny
Agnieszka Wesołowska<br /><font size="3" color="#999"><i>Doradca Podatkowy</i></font>
Agnieszka Wesołowska
Doradca Podatkowy

Najnowsze wpisy

Czy sam fakt wyboru przez byłego Pracownika tego samego PKD co były Pracodawca stanowi złamanie zakazu konkurencji po ustaniu stosunku pracy?
  • 2014/09/08

W umowach o zakazie konkurencji po ustaniu stosunku pracy, z reguły bardzo ogólnie opisywany jest przez Strony zakres tego zakazu. W praktyce rodzą się zatem różne wątpliwości- bo czy np. możemy uznać, że jeżeli były Pracownik założy po ustaniu stosunku…

Tantiemy i dochody z praw autorskich a opodatkowanie PIT
  • 2014/09/05

Zgodnie z najnowszym stanowiskiem Ministerstwa Finansów przychodów z autorskich praw majątkowych nie można rozliczać w ramach działalności gospodarczej. Należy je zakwalifikować do przychodów z praw majątkowych (art. 10 ust.1. pkt 7 w zw. z art. 18 ustawy o podatku dochodowym…

Korzystanie z zakupionego w Internecie utworu może skończyć się odpowiedzialnością majątkową
  • 2014/08/28

W związku z coraz powszechniejszą sprzedażą w Internecie licencji upoważniających do korzystania z utworów chronionych przepisami prawa autorskiego, coraz łatwiej – niestety również w działając w dobrej wierze – dopuścić się naruszenia cudzych praw i tym samym narazić się na…